TEŠKA OZLJEDA LOVRENA: / S terena ga iznijeli na nosilima, davali mu i kisik

Uz puno muke i ozljedu Dejana Lovrena, Liverpool je prošao u osminu finala Liga kupa i kupio još malo vremena na klupi svom menadžeru Brendanu Rodgersu.

24.9.2015.
0:00

Hrvatski reprezentativac Lovren ozlijedio se pri kraju drugog produžetka, iznesen je s terena u 120. minuti. Prve prognoze govore o težoj ozljedi gležnja, no treba pričekati liječničku dijagnozu.

Domaćini su poveli u 24. minuti, strijelac je bio DannyIngs, ali nije to bio lagani posao za Rodgersovu momčad koja je i u Liga kupu daleko od prave forme. Nakon deset minuta izjednačio je Derek Asamoah, a s 1:1 otišlo se prvo u produžetke, a onda i do jedanaesteraca.

Ings spasio Liverpool

Za Liverpool su pogodili Milner, Can i u zadnjoj seriji Ings, promašili su u 3. i 4. seriji Lallana i Coutinho. Kod četvrtoligaša Carlislea, koji je igrao povijesnu utakmicu i bio "pepeljuga" ove faze natjecanja, pogodili su Dicker i McQueen, a promašili Grainger, Joyce i Hery.