VELIKI PROBLEMI / Ten Hag uskoro postaje bivši? Klub trese nezapamćena kriza, srušen negativan rekord star čak 37 godina

Nogometaši Manchester Uniteda šokantno su poraženi u drugom kolu Lige prvaka 2-3 od Galatasaraya

3.10.2023.
23:51

Nogometaši Manchester Uniteda šokantno su poraženi u drugom kolu Lige prvaka 2-3 od Galatasaraya na domaćem terenu te su nakon dvije utakmice bez boda uz gol razliku -2.

FANTASTIČNA VEČER /

Debakl Uniteda na Old Traffordu, Lens preokrenuo Arsenal, Real dokazao zašto je 'Kraljevski klub'

Odlučujući pogodak za Galatasaray postigao je Mauro Icardi u 81. minuti. ManU je dvaput vodio pogocima Danca Hojlunda, a turski klub se vraćao, da bi Icarrdi promašio penal u 78. minuti, a Casemiro dobio crveni karton.

Neočekivani poraz na Old Traffordu produbio je ogromnu krizu u kojoj se nalazi engleski velikan. U engleskom prvenstvu su tek deseti, a trebat će im čudo u nastavku Lige prvaka ukoliko žele nastaviti natjecanje u nokaut fazi.

Momčad Erika ten Haga odigrala je 10 utakmica ove sezone, a u njih čak šest su poraženi. Posljednji put kada se to dogodilo je bilo davne 1986., stoga ne treba čuditi postane li Nizozemski strateg uskoro bivši trener Crvenih vragova.