DANIJEL SUBAŠIĆ KAPITULIRAO VEĆ U 1. MINUTI: / Ovako je izgledao hladan tuš za Vatrene koji nas je sve kolektivno - šokirao!

Ubacivanje iz kuta dovelo je do gola

1.7.2018.
20:08
Screenshot

U prvoj minuti utakmice osmine finala Svjetskog nogometnog prvenstva hrvatska nogometna reprezentacija primila je pogodak od suparnika iz Danske. Strijelac za šok Vatrenima i njenim navijačima bio je Mathias Jørgensen.

HRVATSKA - DANSKA 1-1, /

penali 3-2; DOSAD NAJDRAMATIČNIJA UTAKMICA SP-a! Junak Subašić obranio tri penala i odveo Vatrene u četvrfinale!

Nisu se igrači još niti zagrijali kad je stoper Huddersfield Towna dočekao ubacivanje s desne strane i prevario Domagoja Vidu i Danijela Subašića: