STRADAO VAN DAMME: / Huligani ga pogodili u glavu dok je davao intervju

Burno je bilo u nedjelju tijekom i nakon okršaja između Sporting Charleroija i Standard Liegea u 12. kolu belgijskog nogometnog prvenstva.

26.10.2015.
21:24
Screenshot

Domaći su do 85. minute imali prednost 2:1, ali u samoj su završnici ostali praznih džepova. Standard je u posljednjim minutama postigao dva gola, te nakon punih osam kola došao do pobjede.

Pobjegao u svlačionicu

Navijači Charleroija još su tijekom utakmice negodovali zbog ponašanja gostujućih igrača, a njihovu je ljutnju nakon dvoboja na svojoj koži najviše osjetio Jelle van Damme, strijelac pogotka za 2:2. Njega su tijekom davanja intervjua za televiziju domaći huligani zasuli različitim predmetima, a jedan od njih ga je pogodio u glavu.

Van Damme je nekoliko trenutaka ležao na tlu, a kada se pridigao, želio je nastaviti s intervjuom. Međutim, kad su prema njemu poletjela nova 'municija' 32-godišnji branič se pokupio u svlačionicu.