RIJEČ TRENERA / Stjepan Tomas nakon novog kiksa njegovog Osijeka: 'Može biti da je psihološki problem'

Remi s Varaždinom je četvrta uzastopna utakmica u kojoj Osijek nije uspio pobijediti

22.9.2023.
21:26
Davor Javorovic/PIXSELL

U prvoj utakmici 9. kola HNL-a Osijek i Varaždin su na Opus Areni odigrali 1-1 (0-1), a navijačka skupina domaće ekipe, Kohorta, tražila je odlazak Uprave prije no što je u 30. minuti napustila stadion.

DRAMA /

Varaždin uzeo bod na Opus Areni i produbio krizu Osijeka, Kohorta tražila odlazak Uprave pa otišla sa stadiona

DRAMA /

Varaždin je u vodstvo doveo Agon Elezi (14), a poravnao je Ramon Mierez (54).

Ovim remijem domaćini su produbili krizu jer im je ovo četvrta utakmica u nizu bez pobjede (dva poraza i dva remija).

Ulog u ovoj utakmici vrlo je velik, kiks bi ozbiljno ugrozio Hajdukove šampionske ambicije

Nisam zadovoljan jer smo izgubili dva boda. Osim lošeg ulaska u prvih 15 minuta, bili smo bolja momčad na terenu. Dominirali smo, stvarali prilike, imali smo 17 udaraca na gol i 14 kornera. Ne mogu dečkima prigovoriti da nisu željeli pobjedu, ali nije nas htio gol. Može biti da je psihološki problem", rekao je nakon utakmice s Varaždinom trener Osijeka Stjepan Tomas i zaključio:

"Četiri utakmice bez pobjedu su rezultatska kriza, ali loše smo odigrali samo protiv Rijeke. Nedostaje nam ritma i tempa, s tim nisam zadovoljan jer smo prije reprezentativne stanke po tom pitanju izgledali puno bolje. Na meni je da ih vrati ne bojim se toga, preuzet ću odgovornost."

BKFC 50 iz Denvera ekskluzivno gledajte 23. rujna na streaming platformi Voyo.