ŠTETA I ONDA OPET ŠTETA: / Ovdje pogledajte Kramarićeve škarice i Perišićev pokušaj koji je odsjeo na vratnici

Hrvatska i Rusija igraju utakmicu za polufinale Svjetskog prvenstva

7.7.2018.
21:26
Screenshot

Nakon što je Rusije, a na 1-1, utakmica nije izgubila na uzbudljivosti niti u nastavku igre.

ČERIŠEV JE OVIM GOLOM BACIO TRIBINE U TRANS: /

Majstorija ruskog nogometaša šokirala Subašića i Vatrene

Priliku da postigne pogodak kojim bi Hrvatsku doveo u prednost od 2-1 imao je Andrej Kramarić koji je pokušao na spektakularan način promijeniti stanje na semaforu. Nakon ubacivanje s desne strane netko od ruskih igrača nije uspio dobro zahvatiti loptu kako bi očistio gužvu u svom šesnaestercu, padala je ona prema hrvatskom napadaču koji je pokušao zabiti škaricama, ali ostao pomalo nedorečen u tom pokušaju.

Još je bliži golu bio Ivan Perišić u 58. minuti kada je desnom nogom između nekoliko ruskih igrača ciljao sami donji kut već svladanog Akinfejeva, kada se dogodilo ovo: