STATIVA I GREDA SPASILE UNITED PROTIV JUVEA: / Ovoliko blizu pogocima bili su Dybala i Khedira u nesretnom porazu Juvea

Manchester United je preokretom unutar četiri minute savladao Juventus u Torinu

8.11.2018.
7:30

Manchester United Josea Mourinha ostvario je veliku pobjedu u Torinu, pobjedivši favorizirani Juventus sa 2-1. United je, nakon pogotka Cristiana Ronalda, gubio sve do posljednjih pet minuta utakmice, kada je sjajnim slobodnim udarcem Juan Mata započeo veliki preokret.

Nekoliko minuta kasnije, autogol Leonarda Bonuccija donio je sva tri boda viceprvaku Engleske. Međutim, rezultat nije bio u potpunosti realan, budući da je Juve večinom utakmice dominirao i stvorio daleko više šansi.

Međutim, domaći nisu bili dovoljno efikasni pred golom, a posebno će žaliti za dvije sjajne šanse Paula Dybale i Samija Khedire. Dybala je sjajnim udarcem matirao de Geu, ali je lopta odsjela na vratnici, dok je Khedira također odlično šutirao, ali pogodio desnu gredu Španjolčevog gola. Pogledajte prilike!