START IZ SNOVA: / Vatreni u prvom pravom nastupu za novi klub oduševio navijače asistencijom i nesebičnošću

Na sjajan se način novim navijačima predstavio hrvatski nogometni reprezentativac Mario Pašalić kojeg je Chelsea prije nekoliko dana poslao na posudbu u moskovski Spartak.

9.8.2017.
21:11
Screenshot

Pašalić je za novi klub debitirao u nedjelju u teškom porazu na gostovanju kod Zenita (1-5). Ušao je, međutim, tek u 72. minuti kad je Spartak već gubio s 1-4 tako da nije mogao ništa promijeniti.

Druga pobjeda sezone

U srijedu je u petom kolu ruskog prvenstav krenuo od prve minute protiv Arsenala iz Tule i odmah je pokazao koliki će dobitak biti za novu momčad. U 20. minuti utakmice je izbio sam pred golmana gostiju, a onda nesebično asistirao Nizozemcu Quincyju Promesu za vodstvo 1-0.

Do kraja utakmice je Spartak zabio još jedan gol i slavio s 2-0. Druga je to pobjeda ovog moskovskog kluba u aktualnoj sezoni.