Odbačeni Vatreni rastura u Njemačkoj

Srđan Lakić je u sjajnoj formi tijekom priprema Wolfsburga, što se potvrđuje iz utakmice u utakmicu.

21.7.2012.
17:34

Lakić je igrao samo u drugom poluvremenu što mu je bilo dovoljno da postigne dva pogotka i donese svojoj momčadi pobjedu. Dubrovčanin je zabio za 3:2 u 47. i za 4:2 u 72. minuti. Preostala dva gola za Wolfsburg su u prvom dijelu postigli Bas Dost i Patrick Helmes.

Ivica Olić je odradio prvih 45 minuta za Vukove igrajući na krilnoj poziciji. Magathova je momčad ovime završila prvi dio priprema, a u utorak putuje na turneju po Kini.

Istaknimo kako je Everton odigrao 1:1 u pripremnoj utakmici protiv škotskog Motherwella. Strijelac za engleski klub bio je Shane Duffy u 34. minuti, a Nikica Jelavić je odigrao drugo poluvrijeme za Toffeese.