Pogledajte kako je Srbija slavila usred New Yorka!

U prijateljskom susretu odigranom u New Yorku, reprezentacija Srbije bila je bolja od Jamajke rezultatom 2-1.

27.5.2014.
8:49

Izbornik Ljubinko Drulović odveo je u SAD praktički sve svoje najjače adute, a prvi protivnik na ovoj turneji bila je reprezentacija Jamajke. Već u prvom poluvremenu Srbija se pokazala kao kvalitetnija reprezentacija i vodila je na odmoru 2:0 golovima Tadića iz 14. i Kolarova iz 22. minute.

U drugom poluvremenu Jamajka je uspjela smanjiti na 2-1 preko mladog Michaela Seatona, ali do poravnanja nije došla. Čak štoviše, mogla je upisati i teži poraz da je Kolarov iskoristio kazneni udarac u 88. minuti.

Sljedeću prijateljsku utakmicu Srbija će odigrati 31. svibnja protiv Paname u Chicagu, a 6. lipnja u Sao Paulu igrat će protiv Brazila.