SRBI ODIGRALI ŠOKANTNU UTAKMICU, JOŠ NEVIĐENU U EUROPSKOJ LIGI: / Palo 12 golova iz igre, nevjerojatno što se sve događalo

Utakmica s 12 pogodaka u 120 minuta igre, u kojoj je nakon regularnih 90 minuta bilo 4:4

18.9.2020.
5:00
Screenshot: You Tube

Dvoboj 2. pretkola Europske lige između Bačke Topole i rumunjske Steaue (FCSB) sinoć u Senti bio je uistinu nestvaran. Naime, dogodio se pravi klasik. Utakmica s 12 pogodaka u 120 minuta igre, u kojoj je nakon regularnih 90 minuta bilo 4:4, a u produžetku, u dodatnih pola sata svaka je momčad postigla po još dva gola. Možda o svemu najbolje svjedoči tweet rumunjskog novinara Emanuela Rosua...

LEGENDA DETEKTIRALA NEŠTO ŠTO TREBA VESELITI SVE NAVIJAČE OSIJEKA: U redu, izgubili su, ali drugo poluvrijeme bilo je baš hollywoodsko

LEGENDA DETEKTIRALA NEŠTO ŠTO TREBA VESELITI SVE OSJEČANE: /

U redu, izgubili su, ali drugo poluvrijeme bilo je baš hollywoodsko

Nogometaši Steaue u 3. pretkolu Europske lige

"Bez riječi sam, jednostavno sam bez riječi".

Nogometaši Steaue na kraju su ipak izborili plasman u 3. pretkolo Europske lige. Rumunjski sastav je na gostovanju u Senti pobijedio Bačku Topolu sa 5:4 boljim izvođenjem jedanaesteraca. FCSB je u Sentu stigao bez čak devet prvotimaca koji su ispali iz sastava zbog koronavirusa koji je "ušao" u klub". OVDJE pogledajte kako je izgledalo i što se sve događalo u toj ludoj utakmici.

Rumunjski klub je imao samo tri rezervna igrača, pri čemu dva veznjaka i napadača. Usprkos svemu bivši europski prvak je uspio ostvariti pobjedu u nevjerojatnoj utakmici prepunoj obrata i golova...

Preokret na preokret

Domaćin je vodio 2:0, Steaua je smanjila na 2:1, a potom s igračem više izjednačila. Domaćin je stigao do nove prednosti (3:2), da bi Rumunji još jednom izjednačili, te u sudačkoj nadoknadi došli do prvog vodstva (4-3). Kada se već mislilo kako će utakmica završiti pobjedom gostiju Bačka Topola je izjednačila.

Početkom produžetka domaćin je ostao bez još jednog igrača, što je Steaua iskoristila za novo vodstvo (5:4). No, ono nije dugo trajalo. Gosti su imali i 6:5, no Bačka Topola je s dva igrača manje zabila i drugi gol za 6:6.

Prilikom izvođenja jedanaesteraca gosti su zabili svih pet udaraca, a domaćin je imao jedan promašaj. Tragičar je bio Mihajlo Banjac.

Steaua u trećem pretkolu protiv Slovana

Za rumunjski sastav golove su zabili Coman (25), Man (50, 63-11m, 105), Balaž (90+3-ag) i Petre (108), dok su kod domaćina strijelci bili Miličević (11), Duronjić (14), Antonić (51), Tomanović (90+4, 117) i Tumbašević (105+1). Domaćin je od 44. minute igrao bez isključenog Ponjevića, a u 103. je "pocrvenio" i Silađi.

Steaua će u trećem pretkolu igrati protiv Slovana iz Libereca.