NISU SE NI SNAŠLI / Sramotan poraz Srbije na Otoku, Englezi im pokazali kako se to radi: Mreža im se tresla cijelu utakmicu

Srbi su čak imali i vodstvo, golom Vladimira Lučića, ali ono što je uslijedilo nakon toga nisu ni sami mogli slutiti

13.10.2023.
9:01
profimedia

Srpska reprezentacija u21 doživjela je šokantan poraz u gostovanju kod engleske reprezentacije u21 izgubivši 9-1.

REAKCIJA IZBORNIKA /

Postavili smo Zlatku Daliću dva bitna pitanja: 'Oni nisu mogli pokazati ništa, svi su bili loši'

U četvrtak su reprezentacije Srbije i Engleske u21 izmjerile snage u 2. kolu kvalifikacija za Europsko prvenstvo, ali da su Englezi daleko bolji nema dvojbe. Iako su Srbi na početku krenuli odlično, dominaciju su na terenu pokazali domaćini.

Spektakularni KSW 87 ekskluzivno 14.listopada samo na stream platformi Voyo.

U 27. minuti Srbi su čak imali i vodstvo, golom Vladimira Lučića, ali ono što je uslijedilo nakon toga nisu ni sami mogli slutiti. Englezi su zatresli njihovu mrežu čak devet puta.

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo.

Problem je bio golman Veljko Ilić, ali i cijela zadnja obrana koja se nije mogla nositi s engleskim napadačima.

Na kraju prvog poluvremena Engleska je već bila u prednosti 3-1, ali tek nakon toga krenulo je rešetanje. Englezi su jednostavno ušli u igru sa zacrtanim ciljem kojeg su i ostvarili.

U drugom poluvremenu zabili su još šest golova, a jedan od njih bio je i autogol Subotića.

Ponižavajući kraj doživjela je Srbija u Nottinghamu, a na ljestvici grupe F trenutno se nalaze na četvrtom mjestu s tri boda, dok vodeća Engleska ima šest bodova.

Voyo donosi borilačke spektakle svakog mjeseca. 4.studeni - FNC 13 - Beograd. Prosinac - FNC 14 - Sarajevo. Svaki mjesec BKFC event na Voyo.