TEŠKO ZA POVJEROVATI / Bizaran događaj na utakmici Bayerna: 'Molimo da se javi netko s tribina tko može biti sudac'

Na sreću, sudac je pronađen i susret je nastavljen, a Bayern je u nastavku pretrpiuo još jedan debakl

6.4.2024.
19:02

Još jedan kiks ove sezone upisao je Bayern koji je unatoč vodstvu 2-0 poražen kod Heidenheima s 3-2 u 28 kolu Bundeslige.

PREMIER LIGA /

Hitu sezone bježi plasman u Ligu prvaka, stvari su jasnije u borbi za opstanak

Bayern je dva pogotka dao u završnici prvog dijela. Kane je u 38. zabio 32. prvenstveni pogodak sezone za 1-0 Bavaraca, dok je glavom Gnabry u 45. povećao na 2-0. Heidenheim se ekspresno vratio u igru, golovima u 50. i 52. minuti koje su postigli Sessa i Kleindienst. Nakon izjednačenja domaćin je nastavio napadati te je nakon lijepe akcije, ali i nonšalantne igre Bayerna u obrani, poveo 3-2 novim golom Kleindiensta, što je bio i konačan rezultat.

Utakmicu je obilježio i jedan bizaran događaj s početka drugog poluvremena, koje je krenulo sa zakašnjenjem.

Razlog kašnjenja je bio taj što sudac  Robert Schreder nije mogao nastaviti utakmicu zbog poblema s cirkulacijom. Zamijenio ga je četvrti sudac  Patrick Alt i nastao je problem jer nije bilo nikoga tko bi uskočio na njegovo mjesto.

Zbog toga je došlo do pauze u koujoj je spiker na stadionu zamolio gledatelje:  "Molimo da se javi netko s tribina tko može biti sudac".

Na sreću, sudac je pronađen i susret je nastavljen, a Bayern je u nastavku pretrpio još jedan debakl.