SPEKTAKULARAN GOL BIVŠEG DINAMOVCA: / Potencijalni Vatreni zabio golčinu protiv Vlašića, ali CSKA je na kraju slavio

18.10.2020.
18:11

U derbiju 11. kola ruskog nogometnog prvenstva moskovski CSKA je pobijedio gradskog suparnika Dinamo sa 3-1, a pogodak za goste zabio je hrvatski nogometaš Nikola Moro.

Nakon prvog poluvremena bez golova, CSKA je poveo u 51. minuti pogotkom Konstantina Kučajeva, a samo tri minute kasnije Chidera Ejuke je zabio za 2-0.

Moro je smanjio u 58. minuti sjajnim prizemnim udarcem sa 20 metara postigavši svoj prvi ligaški gol u dresu Dinama, a sve dvojbe oko pitanja pobjednika razriješio je Igor Divev zabivši u 67. minuti za 3-1.

Nikola Vlašić je igrao za CSKA do 78. minute, a umjesto njega u igru je ušao Kristijan Bistrović, dok je Moro igrao cijeli susret za Dinamo.

CSKA je ovom pobjedom skočio na treće mjesto ljestvice sa 22 boda, a u vodstvu su Zenit i Spartak sa po 24 boda. Dinamo je sedmi sa 17 bodova.