ŠPANJOLSKA ODUŠEVLJENA MODRIĆEVIM POTEZOM: / 'Da je to zabio, morali bi mu podići spomenik'

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić još je jednom je oduševio španjolske medije, sjajnom igrom i spektakularnim potezom u Kupu kralja.

5.1.2017.
10:15
AFP, GERARD JULIEN

Real Madrid je u prvoj utakmici osmine finala pred svojim navijačima deklasirao Sevillu s 3-0, a jedna od ključnih figura je bio upravo Modrić. Igrao je vrlo dobro tijekom cijelog dvoboja, a publiku je posebno zapalio njegov potez u 15. minuti.

REAL I SUDAC UNIŠTILI SEVILLU: /

Modrić iznudio penal, Kolumbijac zaradio ovacije

Kontroverza oko penala

Dani Carvajal je tada nabacio s desne strane, a Modrić je poletio zrakom i 'škaricama' opalio loptu. Na njegovu žalost, vratnica je spriječila da zabije možda i najatraktivniji gol u karijeri.

"Da je to zabio, morali bi mu podići spomenik", piše u četvrtak madridski dnevni list AS.

Modrić se u središtu pažnje našao i pred kraj prvog poluvremena kada je na njemu napravljen jedanaesterac koji je iskoristio James Rodriguez. No, kako se čini, upravo je Kolumbijac gurnuo Modrića s leđa, nakon čega je Vatreni završio na travnjaku, a sudac je na iznenađenje gostiju pokazao na bijelu točku.