NIJE NAŠ LUKA OVO ZASLUŽIO / Španjolci sasuli drvlje i kamenje po Modriću nakon prolaska u polufinale LP

Modrić je počeo na klupi, a u igru je ušao u 78. minuti zamijenivši Tonija Kroosa

18.4.2024.
9:09

Real Madrid izborio je polufinale Lige prvaka izbacivši Manchester City nakon raspucavanja jedanaesteraca u uzvratnoj utakmici četvrtfinala u Engleskoj. Slavili su Kraljevi 4-3 uz promašene jedanaesterce Luke Modrića i Matea Kovačića.

LUKA U EUFORIJI /

Modrić se oglasio nakon izbacivanja Kovačićevog i Gvardiolovog Cityja

Kovačićev promašaj ujedno bio je posljednji u raspucavanju, nakon čega su svi bili precizni, a za veliko slavlje Kraljeva zabio je branič Antonio Rudiger.

Modrić je počeo na klupi, a u igru je ušao u 78. minuti zamijenivši Tonija Kroosa i svojim nastupom nije oduševio novinare španjolske Marce koji su mu dali ocjenu 6, najnižu u momčadi Reala. Isto toliko je dobio Eder Militao koji je ušao u 110. minuti, a svi postali igrači dobili su dosta više ocjene.

"Dogodilo mu se isto što i Kroosu: bez lopte nije mogao pokazati svoje vrline. Radio je puno u obrani jer nije imao drugu mogućnost. Nije uspio pokzati svoju kvalitetu u posljednjoj dionici produžetka i promašio je penal u raspucavanju", napisali su Španjolci.