ŠPANJOLCI 'POKOPALI' PJANIĆA: / 'Još jedan loš dan za Bosanca, to više nije nikakva novost. Nitko više ne očekuje da će išta dobro napraviti...'

Pjanića je madridsi sportski list proglasio najlošijim igračem Barcelone u posljednjoj utakmici

8.2.2021.
17:32

U utakmici 22.kola Španjolske lige Barcelona je u nedjelju slavila kod Betisa s 3-2 golom Trincaoa u 87. minuti.

TRENERU BARCELONE STIGLA GROZNA VIJEST: /

Ozlijedila mu se velika zvijezda, igrač koji je procvjetao ove sezone

Betis je poveo preko Iglesiasa (38), Barca preokrenula u drugom dijelu golom Messija (59), samo dvije minute nakon što je ušao u igru, i autogolom Ruiza (58), opet nakon udarca Messija. Momčad iz Seville izjednačila je golom "iskupljenika" Ruiza u 75. minuti.

Tri minute prije kraja Brazilac Trincao je pogodio svojh prvijenac za pobjedu Katalonaca i to neobranjivim udarcem pod prečku.

'Kakav je on igrač nekad bio...'

Madridski list Marca u svojem izvještaju utakmice posebno je bio oštar prema jednom igraču Barcelone, 30-godišnjem bosanskohercegovačkom reprezentativcu Miralemu Pjaniću koji je u Barcu stigao prošle godine kao veliko pojačanje, ali se u Kataloniji nije uspio iskazati.

"Još jedan loš dan za Bosanca. Problem je u tome što to više nije nikakva novost. Kada ima loptu, nitko više ne očekuje da će išta dobro napraviti. Kakav je on igrač nekad bio...", stoji u opisu Marce, koja je Pjanića proglasila najgorim igračem Barce.