SLETIO URNEBESAN KOMENTAR NA RAČUN VATRENOG: / 'Meni je on senzacija. Kako ovakav nježni bizon nije uspio u Italiji?'

Hrvatska će sljedeću kvalifikacijsku utakmicu odigrati u ponedjeljak, 9. rujna, kad će gostovati kod Azerbajdžana

6.9.2019.
22:47
Davor Javorovic/PIXSELL

Hrvatska nogometna reprezentacija svladala je Slovačku sa 4-0 (1-0) u utakmici 4. kola u skupini E kvalifikacija za EURO 2020. odigranoj u petak pred 18.098 gledatelja na stadionu Antona Malatinskoga u Trnavi.

VATRENA RAPSODIJA U KLJUČNOJ UTAKMICI KVALIFIKACIJA: /

Hrvatska pregazila Slovačku usred Trnave

Strijelac vodećeg pogotka u posljednjoj minuti prvog poluvremena bio je Nikola Vlašić, kojem je to prvijenac u dresu A reprezentacije.

U 72. minuti treći pogodak 'vatrenih' postigao je Bruno Petković nakon sjajnog driblinga u kaznenom prostoru, kojim se oslobodio dvojice slovačkih stopera.

Točku na "i" u 89. minuti stavio je Dejan Lovren pogotkom glavom na ubačaj Brozovića.

Napadač Dinama posebno je oduševio u ovom susretu te je definitivno pokazao da se na njega može računati. Nakon utakmice poznati sportski novinar Bernard Jurišić je posvetio mu je komentar.