SLAVLJE U PRODUŽETKU: / Pogledajte Pašalićev gol u pobjedi Monaca

Nogometaši Monaca plasirali su se u osminu finala Francuskog kupa nakon što su rezultatom 3:1 u produžetku utakmice svladali drugoligašku momčad Eviana.

20.1.2016.
21:29
AFP, JEAN-PHILIPPE KSIAZEK

Hrvatski reprezentativni vratar Danijel Subašić dvoboj je odgledao s klupe za pričuvne igrače, a Pašalić u njemu nastupio u punoj minutaži. Strijelac je Chelseajev veznjak na posudbi u klubu iz Kneževine bio s udaljenosti od nekih osam metara od gola vratara Johanna Duranda u gužvi okružen trojicom igrača suparničke momčadi.

Zabio i Beaulieu

Drugi je to Pašalićev gol u ovom natjecanju u isto toliko utakmica. Precizan je bio i u 10:2 golijadi protiv Beaulieua kada je glavom pogodio za vodstvo 9:0.

PUKLA JE DESETKA: /

Među strijelcima i mlada hrvatska nada

Golove za Monaco postigli su još Lacina Traore u samoj završnici prvog poluvremena i Helder Costa za konačnih 3:1 na kraju utakmice. Na 1:1 prije Pašalićevog gola izjednačio je Kamin.