LJUT NA SVE / Ne sjećamo se kada je zadnji put Slaven Bilić bio ovako bijesan: 'Prvi priznajem da smo bili jadni. Ne smijemo biti ovako jadni....'

Bilićev Watford u ponedjeljak je izgubio od Millwalla (0:2) na svom terenu

27.12.2022.
8:32

Engleski drugoligaš Watford, kojeg vodi bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić, poražen je u ponedjeljak kod kuće u utakmici 24. kola Championshipa, bolji sa 2-0 bio je Millwall.

MILWALLU PUNI PLIJEN /

Bilićev Watford s igračem manje ostao praznih ruku na svom terenu, Nane se udaljio od samog vrha tablice

Poveli su gosti golom Voglsammera u 22 minuti, a onda je Watford u 38. minuti ostao bez igrača nakon što je Kamara dobio crveni karton. Momčad Slavena Bilića se branila do 83. minute kada je na 2-0 za Millwall podigao Flemming.

'Teško je ovo objasniti'

Bilić nakon susreta nije skrivao razočaranje nastupom svoje ekipe.

"Jako sam razočaran. Teško je objasniti zašto smo ovako igrali jer je sve bilo dobro poslije Huddersfielda, a iza nas je tjedan dana sjajnog treninga u kojem su igrači radili sve što je od njih traženo. Pripremili smo se za Millwall, njihovu snagu i duge lopte, ali bili smo jadni od samog početka. Nismo imali loptu i loše smo dodavali. Crveni karton koji smo dobili je opravdan, tako se ne smije reagirati. Da, srušio ga je, ali umjesto da padne, on je napravio najgoru moguću stvar. Bio je isprovociran, ali u nogometu stalno postoje provokacije. Rekao sam mu na poluvremenu da je to bilo nedopustivo. Teško je s 10 igrača igrati protiv njih 11."

Bilić je uputio kritike i sucima i istaknuo da je za njegovu momčad trebao biti suđen penal pri rezultatu 0:0.

"Kod 0:0 to može sve promijeniti. Ključne odluke donesene su protiv nas. To je točno, ali moramo priznati i da nismo odigrali dobro. Ja ću prvi priznati da smo bili jadni. Ne smijemo biti ovako jadni", poručio je.