DOBIO JE CRVENI KARTON / Skandalozne scene u Ligi prvaka. Pogledajte kako je i zašto Antonio Conte doživio pomračenje uma i nasrnuo na suca

U petoj minuti nadoknade Harry Kane je zabio za 2-1 izazvavši ludnicu na stadionu londonskog sastava, ali je pogodak nakon tri minute video analize ipak poništen zbog zaleđa

26.10.2022.
23:44

U drugom susretu Tottenham i Sporting su nakon velike drame odigrali 1-1. Gosti su poveli u 22. minuti golom Marcusa Edwardsa. Engleski veznjak, koji je četiri godine bio član Tottenhema, međutim nikada u redovima Spursa nije dobio pravu priliku, je povukao s centra, te sjajno opalio sa 20-taka metara svladavši Huga Llorisa. U 42. minuti gosti su i drugi put zatresli mrežu Tottebhama, no Sebastian Coates je zabio rukom za što je "nagrađen" žutim kartonom.

ŠTETA ZA NAŠE DEČKE /

Loša večer u Ligi prvaka za Hrvate. Perišić asistirao u kiksu protiv Sportinga, Tudor doživio neugodan poraz

U nastavku susreta Spursi su jurili izjednačenje, a gosti prijetili kontrama. U 78. minuti sve je moglo biti gotovo, Flavio Nazinho je u istoj minuti imao dvije sjajne prilike, ali nije najbolje reagirao. Tottenham je uspio izjednačiti u 80. minuti golom Rodriga Bentancura nakon što je Ivan Perišić ubacio iz kornera.

Domaćin na tome nije stao, jurio je pobjedu koja bi mu osigurala prolaz, ali Eric Dier i Heung-Min Son su propustili sjajne prilike. U petoj minuti nadoknade Harry Kane je zabio za 2-1 izazvavši ludnicu na stadionu londonskog sastava, ali je pogodak nakon tri minute video analize ipak poništen zbog zaleđa.

Incident

Poništen pogodak iznimno je naljutio trenera domaćih Antonija Contea, koji je zaradio crveni karton nakon što je nasrnuo na suca. Incident možete pogledati ovdje.

Perišić je igrao cijeli susret za domaćine.

Uoči zadnjeg kola Tottenham vodi sa osam bodova, Sporting i Eintracht imaju po sedam, a Marseille šest. U zadnjem kolu Marseille će dočekati Tottenhema, a u Lisabonu će igrati Sporting i Eintracht.