SKANDAL U REPREZENTACIJI SRBIJE: / Kapetan i izbornik spriječili tučnjavu srpskih nogometaša

Skandal u reprezentaciji Srbije.

16.11.2015.
11:10

Prema pisanju srpskih medija, do rasprave je navodno došlo oko toga tko je kriv za vodeći gol domaćina. Češka je povela protiv Srbije s 1:0 golom Sivoka poslije jedne greške u obrani Orlova i golmana Stojkića.

Srpske Večernje novosti prenose kako su se Mitrović i Tomović žestoko posvađali u poluvremenu u svlačionici. Mitrović je optužio Tomovića da je krivac za pogodak, a igrač Fiorentine mu nije ostao dužan i uzvratio mu je. Malo je nedostajalo da dođe do fizičkog obračuna, a veći sukob spriječili su kapetan Branislav Ivanović i izbornik Radovan Čurčić.

To nije prvi sukob

Na kraju priče, oba igrača su nastavila utakmicu, ali su bili vidljivo nervozni. Mitrović je zamijenjen u 69. minuti, a Tomović u 83.

Vrijedi istaknuti kako ovo nije prvi sukob nogometaša Srbije pod vodstvom Čurčića. Stefan Mitrović i Aleksandar Kolarov su se posvađali ove godine na pripremama u Austriji uoči utakmice sa Danskom.