SJEĆATE LI SE KAD JE ZADNJI PUT IGRAČ KOJI JE IGRAO 20 MINUTA PROGLAŠEN NAJBOLJIM? / Za navijače Reala nema sumnje tko je prvo ime El Clasica

Tradicionalno nakon ovakvih velikih derbija španjolski list Marca ponudi na glasovanje navijačima da izaberu tko su im bili najbolji, a tko najgori pojedinci u redovima Reala

25.10.2020.
11:00

Nogometaši madridskog Reala slavili su u subotu pred večer, u najvećoj utakmici španjolskog nogometa, protiv rivala Barcelone na Camp Nou s 3:1 (1:1), a pobjedu “kraljevskog kluba” zapečatio je kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić lijepim pogotkom u 90. minuti. Bio mu je to ukupno treći gol sezone, drugi uzastopni nakon Šahtaru u Ligi prvaka.

Strijelci za Real bili su Federico Valverde (5′), Sergio Ramos (63′-11m) i Luka Modrić (90′), a za Barcelonu Ansu Fati (8′).

Luka je u igru ušao u 69. minuti umjesto Valverdea i odigrao odlično, a sve je okrunio golom za potvrdu pobjede Reala na samom kraju.

MODRIĆ OBJAVOM POKAZAO KAKAV JE VRHUNSKI ČOVJEK I IGRAČ: /

Iznenadit će vas koji mu se poznati Hrvat odmah javio

Najbolji - kažu navijači

Tradicionalno nakon ovakvih velikih derbija španjolski list Marca ponudi na glasovanje navijačima da izaberu tko su im bili najbolji, a tko najgori pojedinci u redovima Reala. Iako je na terenu proveo samo dvadesetak minuta, Luka Modrić dobio je najviše pozitivnih glasova.

"Ušao je umjesto Valverdea i odigrao odlično. Smireni Hrvat stavio je šlag na tortu i zapečatio veliku pobjedu golom. Njegova važnost za ovu momčad je neupitna“, stoji u tekstu Marce.