BUNDESLIGA / Sjajni Kramarić nakon 48 sekundi zabio gol, Majer asistencijom vodio Kovača do pobjede

RB Leipzig je kod kuće nadigrao Augsburg s 3-0, a Dion Drena Beljo je igrao za goste prvo poluvrijeme. Stuttgart je slavio kod Mainza s 3-1 s tri gola Gvinejca Serhoua Guirassya.

16.9.2023.
18:16

Andrej Kramarić postigao je prvi gol u gostujućoj pobjedi svog Hoffenheima kod Koelna (3-1), dok je Lovro Majer bio asistent za gol u domaćoj pobjedi Wolfsburga protiv Uniona (2-1) u 4. kolu Bundeslige.

IMA NAS POSVUDA /

Mladi hrvatski vratar pozvan je u južnoameričku reprezentaciju

Kramarić je u Koelnu zabio jedan od najbržih golova sezone, u 48. sekundi je nogom pogodio mrežu domaćih. Kramariću je to četvrti gol sezone, a odigrao je cijelu utakmicu.Drugi gol za goste zabio je Florian Grillisch s centra igrališta.
U Wolfsburgu je Majer u 12. minuti asitirao Jonasu Windu za vodeći pogodak momčadi Nike Kovača. Za Union je izjednačio Robin Gosens (28), da bi pobjedu domaćih osigurao Joakim Maele (30). Majer je izašao u 72. minuti, a za Union je Josip Juranović ušao u igru minutu kasnije.

Borussia Dortmund je došla do pobjede kod Freiburga (4-2) u samoj završnici golovima veterana Matsa Hummelsa (88) i Marca Reusa (90+3). Hummels je pogodio i za 1-0, dok je drugi gol za Borussiju postigao Donyell Malen (60). Freiburg je vodio s 2-1 golovima Lucasa Holera 845+1) i Nice Hoflera (45+3), ali nisu izdržali.

Na ljestvici vode Bayer i Bayern s po 10 bodova, a Leipzig i Stuttgart imaju po 9.