16. KOLO LA LIGE

SJAJNA AKCIJA GIRONE: Christian Stuani glavom zabio golčinu i pol, moćno kao da je tukao nogom

Stuani je moćno tukao glavom i matirao gostujućeg vratara Guaitija. Sjajno mu je ubacio Mojica.

U prvoj utakmici nedjeljnog programa 16. kola španjolskog nogometnog prvenstva Girona je na svom terenu svladala Getafe sa 1-0, a pobjednički pogodak postigao je Stuani već u 5. minuti dvoboja.

Jedini pogodak na susretu djelo je Cristiana Stuanija u 5. minuti susreta. Stuani je moćno tukao glavom i matirao gostujućeg vratara Guaitija. Sjajno mu je ubacio Mojica. Ovom pobjedom Girona je napredovala na ljestvici i sad je šesta momčad prvenstva, s utakmicom više u odnosu na prve pratitelje Villarreal i Eibar koji imaju dva boda manje, 21. Getafe je pao na deveto mjesto, sastav iz madridskog predgrađa osvojio je 20 bodova.