BRAVO, MAJSTORE! / Šime Vrsaljko zabio za Atletico, pogledajte njegov pogodak

Luis Suarez (35') i Griezmann (58') bili su strijelci za Atletico, a prvi gol za Valenciju bio je autogol Savića (50')

7.11.2021.
18:47

Madridski Atletico primio je dva gola u sudačkoj nadoknadi za konačnih 3:3 u gostima kod Valencije u 13. kolu Primere, a gol je za prvaka zabio Šime Vrsaljko

Vrsaljko je zabio iz velike blizine za 3:1 u 62. minuti, a iako je izgledalo da je postigao gol rukom, nakon intervencije VAR-a pogodak mu je priznat. Zadranin je zadnji gol za Atletico zabio sredinom prosinca 2020. godine u Kupu Kralja protiv Cardasarra. Njegov pogodak pogledajte OVDJE.

BIT ĆE MU OD POMOĆI /

Izbornik Dalić prelomio: U reprezentaciju vraća dvojicu igrača

Duro izjednačio

Iako se činilo da će taj gol biti dovoljan za pobjedu prvaka, no napadač Valencije Hugo Duro zabio je u ludoj završnici u 92. i 97. minuti za konačnih 3:3.

Luis Suarez (35') i Griezmann (58') bili su strijelci za Atletico, a prvi gol za Valenciju bio je autogol Savića (50').  Vrsaljko je ušao u igru u 8. minuti zbog ozljede Trippiera.