SEVILLA MINIMALNO POBIJEDILA OSASUNU: : / Ocampos zabio gol vrijedan tri boda, Rakitić odigrao drugo poluvrijeme

Jedini pogodak u utakmici Seville i Osasune pao je u drugom poluvremenu

7.11.2020.
22:23

Bivši hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Rakitić odigrao je drugo poluvrijeme u minimalnoj 1-0 (0-0) pobjedi Seville protiv Osasune u susretu 9. kola španjolskog prvenstva.

Jedini gol na utakmici postigao je Ocampos (59-11m).

BARCELONA POBIJEDILA BETIS, MESSI UTAKMICU POČEO NA KLUPI: /

Koeman ga je uveo tek u nastavku, on ušao i zabio dva gola

Sevilla je sada 11. sa 10 bodova, koliko ima i 12. Osasuna.

Koeman iznenadio

Ranije u subotu je trener Barcelone Ronald Koeman izostavio Lionela Messija iz početne postave protiv Betisa, ali kada ga je uveo na početku drugog poluvremenu Messi je zabio dva pogotka za pobjedu 5-2.

Barca je povela golom Dembéléa u 22. minuti, a u 33. je mogla povećati prednost. No, Griezmann, koji nikako da se uklopi u igru Barce, nije iskoristio penal. Njegov udarac obranio je gostujući vratar. Betis se vratio u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena pogotkom Sanabrije (45+2).

Lionel Messi tijekom utakmice s Betisom

No, u drugom poluvremenu Barcelona se razgoropadila. Griezmann je uspio zatresti mrežu u 49. minuti. Pola sata prije kraja susreta Betis ostaje sa igračem manje, jer je Mandi dobio crveni karton nakon što je igrao rukom na gol liniji. Messi je bio siguran realizator najstrože kazne u 61. minuti za 3-1. Loren pogotkom u 73. minuti vraća nadu Betisu, ali u završnici susreta Barca postiže još dva gola. Prvo Messi u 82. minuti, a potom 17-godišnji Pedri u 90. za konačnih 5-2.