'SESTRA TI JE KUR**': / Tevezu zbog skandaloznog ispada prijeti drastična kazna

Nekadašnjem napadaču Manchester Uniteda, Manchester Cityja i Juventusa Carlosu Tevezu prijeti teška kazna nakon sramotnog ispada na utakmici argentinskog prvenstva.

12.9.2016.
10:09
Screenshot

Tevezovi Boca Juniorsi na svojoj su La Bomboneri pobijedili Belgrano s 3-0, a 32-godišnji je napadač u 33. minuti doveo svoju momčad u vodstvo. No, samo tri minute kasnije morao je napustiti teren nakon krajnje nepromišljenog poteza.

Do 12 utakmica suspenzije

Tevez je najprije pokosio suparničkog igrača zbog čega mu je sudac German Delfino opravdano pokazao žuti karton. No, slavni nogometaš se nije htio pomiriti s tim, pa je sucu poručio 'sestra ti je kur**'. Unatoč užarenoj atmosferi na La Bomboneri i glasnim domaćim navijačima, Delfino je dobro čuo što mu je Tevez rekao i bez razmišljanja mu pokazao crveni karton.

Nema sumnje da nakon ovog ispada Teveza čeka nekoliko utakmica stanke. Argentinski nogometni savez mogao bi mu odrezati od tri, pa čak do 12 utakmica suspenzije.