SERIE A / Loše vijesti i za Igora Tudora: Povremeni Vatreni gledao kako prvaci trpaju mrežu njegovog kluba

Četvrtu ligašku pobjedu u sezoni upisali su nogometaši Napolija, aktualni prvak pobijedio je na gostovanju Lecce 4-0 u susretu sedmog kola talijanske Serie A.

30.9.2023.
18:47

Brzo su gosti iz Napulja poveli, a u 16. minuti suparničku mrežu je pogodio Norvežanin Leo Ostigard.

TEŽAK IZBOR /

Tudor favorit u očima talijanskog prvaka: Hoće li se vratiti na francusku klupu ili će otići u Italiju?

Početkom drugog poluvremena u igru je ušao najbolji igrač Napolija Victor Osimhen kojem nije trebalo puno vremena za pogodak, u 51. minuti je povećao vodstvo gostiju na 2-0. Sve je zaključeno s nova dva gola Napolija u samoj završnici. Gaetano je u 88. zabio za 3-0, a Politano je s bijele točke u 95. pogodio za konačnih 4-0. Ovom pobjedom Napoli je privremeno došao na treće mjesto ljestvice.

Spektakularni KSW 87 ekskluzivno 14. listopada samo na stream platformi Voyo

Trenutni trener gostiju dobio je četiri utakmice na raspolaganju da promjeni tijek sezone, a već ima dvije pobjede, što dovodi u pitanje njegov otkaz i dolazak Igora Tudora.

Lecce je u uvodnih pet prvenstvenih utakmica imao tri pobjede i dva remija, a sada je izgubio drugu u nizu. Prije Napolija poražen je na gostovanju kod Juventusa.

Cijelu utakmicu za Lecce je odigrao hrvatski nogometaš Marin Pongračić.

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo