SENZACIJA U FRANCUSKOJ: / Moćni i bogati PSG izgubio nakon više od sedam mjeseci

U 16. kolu francuskog prvenstva nogometaši PSG-a doživjeli su prvi poraz, bolji je pred svojim navijačiam bio Strasbourg s 2-1.

2.12.2017.
19:47

Gosti su bili daleko bolji, uputili su čak 29 udaraca prema golu, a Strasbourg samo pet. No, na kraju su slavili domaći koji su poveli u 13. minuti pogotkom Nuna Da Coste.

Nica zadnja srušila PSG

Na 1-1 je izjednačio Kylian Mbappe u 42. minuti, a pobjednički pogodak za Strasbourg je na asistenciju Da Coste postigao Stephane Bahoken u 65. minuti.

PSG je tako upisao prvi poraz sezone, ali i prvi nakon punih sedam mjeseci, odnosno od 30. travnja kada je Nica bila bolja s 3-1.

Monaco je svladao pretposljednji Angers s 1-0. Hrvatski golman Danijel Subašić je, po običaju, čuvao vrata Monaca, a pobjednički gol zabio je Radamel Falcao u 2. minuti.