SENZACIJA: / Niko Kovač srušio njemačkog velikana na otvaranju sezone

Bivši hrvatski izbornik, sad trener Eintrachta iz Frankfurta Niko Kovač, je u na otvaranju nove sezone Bundeslige pred svojom publikom slavio protiv Schalkea s minimalnih 1:0.

27.8.2016.
17:44
AFP, PATRIK STOLLARZ

Jedini pogodak za momčad koju vodi bivši hrvatski izbornik Niko Kovač zabio je Alexander Meier, a isti igrač je u 68. minuti zapucao kazneni udarac. Wolfsburg je slavio na gostovanju kod Augsburga s 2-0, a Josip Brekalo je ostao na klupi gostiju. Ovo je senzacionalni rezultat za Hrvata.

KOVAČ OBJAVIO LOŠU VIJEST: Vatrenogpogodila ozbiljna bolest

HSV je na svom stadionu odigrao 1-1 protiv Ingolstadta, a Halilović je debitirao za sastav iz Hamburga ušavši u igru 66. minuti u svoj prvenstvenom prvijencu za klub iz Hamburga. Borussia Dortmund je na svom stadionu pobijedila Mainz s 2-1, a oba gola za "žuto-crne" zabio je Pierre-Emerick Aubameyang, dok je za Mainz u sudačkoj nadoknadi zabio Japanac Muto.