SAN SIRO SE POKLONIO IBRI: / Ronaldo poslao opaku poruku genijalnom Šveđaninu; Ibra ovako nešto brutalno od njega nije očekivao

Ibra u igru ušao u 55. minuti pozdravljen ovacijama 58.000 gledatelja na San Siru

6.1.2020.
17:35
Profimedia/Screenshot

Jedan od najboljih napadača proteklog dedetljeća Zlatan Ibrahimović u ponedjeljak je debitirao ponovno za talijanskog velikana Milan nakon 2794 dana, no Rossoneri su kod kuće u 18. kolu Serie A odigrao samo 0:0 sa Sampdorijom.

VELIKI DANIELE DE ROSSI PREKINUO KARIJERU: /

'Možda nas sudbina ponovno spoji'

Ovacije na San Siru za Ibrahimovića

Ibrahimović je ušao u 55. minuti pozdravljen ovacijama 58.000 gledatelja na San Siru, a odmah u prvih deset minuta imao je dva opasna udarca glavom. Prema SofaScoreu, Ibrahimović je za prikazano dobio ocijenu 7.1, što je ukupno po redu šesta najbolja ocjena u redovima Milana.

Bila je to još jedna loša predstava Milana u utakmici u kojoj je napadač gostiju Galliardini imao dvije velike šanse za gol.

Ronaldo zabio hat-trick i ušao u povijest

Juventus je slavio protiv Cagliarija s 4:0, a sva četiri gola su pala u drugom dijelu. Tri je gola zabio Cristiano Ronaldo, a u strijelce se upisao i Higuaín. Marko Rog je odigrao cijelu utakmicu za goste. Ovim hat-trickom Portugalac se upisao u nogometnu povijest, jer je postao drugi nogometaš koji je postigao hat-trick u Serie A, La Ligi i Premier ligi u istom stoljeću... Na taj način kao da je CR7 poslao poruku Ibrahimoviću, čisto da se zna tko je gazda u Serie A. Bit će zanimljivo njih dvojicu pratiti ove sezone u prvom razredu talijanskog nogometa...

Atalanta slavila kod kuće protiv Parme

Atalanta je slavila kod kuće protiv Parme s 5:0, a Mario Pašalić je ostao na klupi domaćina.

Na ljestvici vodi Juventus 45 bodova ispred Intera s 42 i utakmicom manje.