NOVE KRITIKE / Samo su dva igrača dobila lošija ocjenu od Modrića: 'Nedostajalo mu je magije koju inače pokazuje'

U analizama utakmice, španjolski mediji su dosta kritični prema kapetanu naše reprezentacije.

22.12.2023.
8:14

Nogometaši madridskog Reala sretno su pobijedili Alaves u gostima 1-0, u dvoboju 18. kola španjolske La Lige, čime su se vratili na sam vrh ljestvice.

'IZVUKLI' POBJEDU /

Real nakon drame preuzeo vrh lige: Više od pola sata igrali bez kapetana pa slavili u sudačkoj nadoknadi

Na vrhu su bodovno izjednačeni Real i Girona, a Madriđani su time iskoristili remi Girone kod Betisa ovog četvrtka.

Real je kod Alavesa do pobjede došao golom u 92. minuti. Nakon kornera najspretnije je reagirao omaleni Lucas Vazquez koji je glavom pogodio za 1-0. Inače, Real je od 54. minute imao igrača manje nakon isključenja Nacha, a odmah nakon toga trener Ancelotti je zamijenio hrvatskog veznog igrača Luku Modrića koji je počeo utakmicu.

Prema Marci, Modrić "nije odigrao dobru utakmicu" i "njegova neaktivnost se osjetila u igri Reala", dok je Mundo Deportivo samo napisao da bio ""žrtva nakon Nachovog isključenja".

Ugledni AS, koji je uvijek najviše kritičan prema Kraljevskom klubu, navodi kako je Modrić bio "diskretan", ali i da je ovo bila "korektna, ali ne i pamtljiva partija". Obrazložili su svoju ocjenu: "Nedostajalo mu je magije na dijelu terena na kojem ju inače pokazuje, a na kraju je upravo on bio 'žrtvovan' zbog isključenja suigrača".

Lošije ocjene od Modrića (6.8) dobili su jedino isključeni Nacho (6.1) i Rodrygo (6.7).

Napete i atraktivne utakmice te još jedan pohod Kauboja na novu medalju gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO.