SAMO JE JEDAN IGRAČ U NJEMAČKOJ ISPRED KRAMARIĆA: / Ovaj podatak najbolje govori u kakvoj je formi Vatreni u 2019.

Malo tko se može pohvaliti takvom učinkovitošću u Bundesligi

10.3.2019.
18:53

Hrvatski napadač AndrejKramarić je sa dva pogotka donio u nedjelju pobjedu Hoffenheimu protiv Nürnberga (2-1), s tim da je drugi pogodak zabio petom.

KRAMARIĆ ZABIO DVA GOLA: /

Vatreni hladnokrvno matirao iz penala njemačkog vratara, a onda je uslijedila majstorija

12 golova i 12 asistencija

Prvi pogodak Kramarić je zabio u 25. minuti iz penala kojeg je sam izborio. Nürnberg je poravnao golom Behrensa u 61. minuti, a onda je ponovno na scenu stupio hrvatski reprezentativac. U 78. minuti Kramarić petom pogađa kroz noge golmanu za pobjedu Hoffenheima 2-1 u 25. kolu Bundeslige. Kramarić je i ove sezone najkorisniji igrač Hoffenheima sa 12 golova i 2 asistencije.

Kramarić je s 44. bundesligaška gola drugi strijelac Hoffenheima iza Sejad Salihović koji mu bježi za dva pogotka. Također, samo je Robert Lewandowski zabio više prvenstvenih golova od njega u 2019. Vatreni ih je dao šest, dok je Poljak zabio sedam.