SAMMIR NAKON VELIKE PARTIJE ZAPALIO DRUŠTVENE MREŽE: / Navijači zasuli legendu porukama: 'Ćaća se vratio'

U prvoj utakmici koju je započeo od prve minute upisao je dvije asistencije

21.9.2019.
8:17
Igor Kralj/PIXSELL

U prvoj utakmici 9. kola Prve HNL Lokomotiva je svladala Osijek sa 2-1 (1-1). Prvi puta ove sezone nastupio je u dresu Lokomotive u prvom sastavu nekadašnji igrač Dinama i bivši hrvatski reprezentativac Sammir. I odigrao je vrlo dobrih 90 minuta. Brazilac s hrvatskom putovnicom upisao je dvije asistencije.

Poveli su gosti preko Marića u 7. minuti, poravnao je Halilović u 37., da bi pobjedu domaćima osigurao Tolić u 88. minuti. Osijek je do prednosti stigao nakon što je Talys prošao po lijevoj strani i poslao loptu na rub kaznenog prostora odakle je Kleinheisler pokušao pucati prema golu, njegov je udarac blokiran, ali je lopta stigla do Marića koji je iz neposredne blizine zatresao mrežu.

'Moj grad'

Izjednačenje je stiglo nakon velike pogreške vratara Osijeka Ivušića, on nije uspio uhvatiti loptu nakon lošeg kornera Sammira, ona je pogodila Halilovića koji je ležao na tlu pored gostujućeg vratara te se odbila u gol. Potez utakmice izveo pričuvni igrač Lokomotive Marko Tolić koji je u 88. minuti prevario dvojicu čuvara u gostujućem kaznenom prostoru i potom pogodio suprotni kut.

Nakon utakmice Sammir je na Instagramu je objavio znakovitu poruku: “Moj grad, moja igra, moja pravila”. Na njegov post reagirali su brojni navijači te su ga zasuli porukama.