NOVI REAL DOŽIVLJAVA DEBAKL ZA DEBAKLOM: / Sad su poraženi i od Tottenhama

Pogodak odluke zabio Harry Kane

30.7.2019.
20:02

Nogometaši Tottenhama izborili su plasman u finale Audi Cupa u Munchenu nakon što su pobijedili Real Madrid sa 1-0.

Pogodak odluke zabio je Harry Kane u 22. minuti nakon velike pogreške Marcela i Sergia Ramosa.

MODRIĆA UNIŠTAVAJU NA INTERNETU: /

'I on je dobio Zlatnu loptu?! Najbolje da ode...'

Četvrta utakmica 'Kraljevskog kluba'

Bila je to četvrta utakmica "Kraljevskog kluba" tijekom priprema za novu sezone i momčad Zinedinea Zidanea još uvijek nema niti jednu pobjedu. Prije nekoliko dana Real je doživio debakl od gradskog suparnika Atletica (3-7), a 21. srpnja je izgubio i od Bayerna (1-3). Susret protiv Arsenala završio je 2-2. Tottenham je mogao i uvjerljivije slaviti, Englezi su imali niz sjajnih prilika, no Keilor Navas je bio raspoložen.

Luka Modrić igrao za Real do 80. minute

Hrvatski reprezentativac Luka Modrić igrao je za Real do 80. minute. U drugom polufinalnom susretu sastaju se Bayern i Fenerbahče.