SLOVENCI NISU USPJELI IZNENADITI / Rusi zabili dva gola u četiri minute, uzeli puni plijen u Mariboru i preskočili Vatrene

Rusija je sada na prvom mjestu skupine H s dva boda više od drugoplasirane Hrvatske

11.10.2021.
23:24

Ruska nogometna reprezentacija pobijedila je na gostovanju Sloveniju s 2:1 i iskoristila kiks Hrvatske te preuzela prvo mjesto u skupini H kvalifikacija za odlazak na Svjetsko prvenstvo. Rusija je sada prva s 19 bodova, a Hrvatska na drugom mjestu ima dva manje.

KIKS PROTIV SLOVAČKE MOGAO BI BITI KOBAN /

Pogledajte kakvo je stanje u skupini uoči posljednje dvije utakmice, evo što sada treba Vatrenima za odlazak na SP

Rusija je oba pogotka postigla u razmaku od četiri minute. U 28. minuti Igor Diveev je zabio za 1:0, a u 32. je Džikija udvostručio prednost.

Slovenci su smanjili zaostatak u 40. minuti golom Josipa Iličića.

Slovenija - Rusija

Do kraja kvalifikacija Rusija će igrati prvo s Ciprom, a nakon toga protiv Hrvatske u Splitu i taj će susret odlučiti koja će momčad kvalifikacije završiti na prvom mjestu.