Nije majstor, nego majstorčina: Ronaldinho dva puta izveo savršenstvo

Nekad najbolji svjetski nogometaš Ronaldinho dokazao je u 18. kolu brazilskog prvenstva da usprkos činjenici da su mu 33 godine na leđima nije izgubio svoj magični dodir.

5.9.2013.
10:28

U sinoćnjem susretu protiv Fluminensea njegov Atletico Mineiro odigrao je 2:2, a oba gola za domaći je sastav zabio Ronaldinho i to oba iz slobodnih udaraca.

Veznjak Atletico Mineira zabio je prvog u trećoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela od grede, ostavivši vratara 'smrznutog' na mjestu.

Drugog je nekadašnji igrač Barcelone i Milana pospremio u 82. minuti za 2:2, a opet je suparnički vratar ostao bespomoćno 'ukopan'.

Bili su mu to 4. i 5. ovosezonski gol u osam odigranih susreta.

Podsjetimo, Ronaldinhov klub je nedavno osvojio Copa Libertadores, a slavni nogometaš je postao prvi osvajač Zlatne lopte sa svim najvećim trofejima.