RIJEKA OPET NA PLUS ČETIRI: / Bezjak fantastičnim volejom srušio Splićane

U posljednjem susretu 16. kola hrvatskog prvenstva nogometaši Rijeke pobijedili su Split s 2:1 i učvrstili se na prvom mjestu ljestvice.

8.11.2015.
21:05

Rijeka je povela već u trećoj minutipogotkom Mirala Samardžića, a prednost je povećao Roman Bezjak u 38. minuti briljantnim pogotkom iz voleja. Slovenskom nogometašu je to deveti ovosezonski gol u prvenstvu.

Tomasov promašio penal

Gosti su smanjili zaostatak u 49. minuti kada je Antonio Mršić bio precizan s bijele točke. I Rijeka je u 42. minuti imala jedanaesterac, no Zagorac je obranio udarac Marina Tomasova.

U ranije odigranom susretu Dinamo je teškom mukom pobijedio Istru 1861 s 1:0. Pogodak odluke zabio je Junior Fernandes u 82. minuti.

NA JEDVITE JADE: /

Dinamo iščupao pobjedu, ali i doživio novi težak udarac!

Na ljestvici vodi Rijeka s 34 boda, a Dinamo je pobjedom protiv Istre prekinuo niz od dva uzastopna ligaška poraza (Rijeka, Split) i probio se na drugo mjesto s 30 bodova. Hajduk je na trećem mjestu s 29 bodova.