RIJEKA BEZ PORAZA: / Prvak Hrvatske pregazio Astru, Gavranović trojicu igrača bacio u očaj

Rijeka je u utorak odradila i treću pripremnu utakmicu, a nakon pobjede Rabotničkog (2-0) i remija protiv Triglava (1-1), Riječani su s 3-1 pobijedili rumunjsku Astru.

27.6.2017.
19:30

Sve je Kekova momčad riješila u prvom poluvremenu kada su pala sva tri pogotka. Rijeka je povela u 8. minuti sjajnim golom Marija Gavranovića koji je predriblao trojicu igrača, ušetao u kazneni prostor i s desetak metara pogodio mrežu za 1-0. U 22. minuti nakon akcije Bradarića i Heberta, lopta je došla do Mateija koji je s ruba šesnaesterca pogodio suprotnu stativu, a lopta se odbila u mrežu za 2-0.

EUROPA JE PRED VRATIMA, A KEK SE HVATA ZA GLAVU: ‘Hitno treba pronaći nova rješenja’

Dvije minute prije odmora Rijeka je potvrdila pobjedu trećim golom koji je ponovno bio zabio Matei na dodavanje Gorgona. Rumunji su u samoj završnici, točnije u 90. minuti uspjeli stići do utješnog pogotka.