NEVJEROJATNE SCENE / Novi neviđeni skandal u Turskoj! Revoltiran odlukom suca, predsjednik naredio igračima da napuste teren!

U susretu 17. kola susreli su se Istanbulspor i Trabzonspor, ali je utakmica prekinuta 20-ak minuta prije kraja jer su domaćini odbili nastaviti igrati!

19.12.2023.
21:58

Novi nevjerojatni neviđeni skandal u turskom nogometu! Nakon što je prije 10-ak dana predsjednik Ankaragucua Faruk Koca šokirao svijet kada je nakon utakmice Ankaragucua i Rizespora nokautirao suca Halila Umuta Melera, sada je još veći skandal izazvao predsjednik Istanbulspora Ecmel Faik Sarialioglu.

GRAĐANI U FINALU /

Kovačić zabio prvijenac za City i to u kakvom trenutku: Gol Vatrenog 'slomio' je žilavog protivnika

Nedugo nakon što je Paul Onuachu u 68. minuti doveo goste u 1:2 vodstvo, Sarialioglu je sišao s tribine do aut linije i naredio svojim igračima - povlačenje s terena.

Razlog revolta je odluka suca da ne svira kazneni udarac za njegovu momčad. Igrač Istanbulspora pao je u gostujućem 16-tercu, no sudac Ali Sansalan nije smatrao da je to dovoljno za kazneni udarac. Igrači Rizespora odmah su 'povukli' kontru i iz te akcije zabili za 1:2 vodstvo, nakon čega je Sarialioglu pobijesnio.

Ionako nevjerojatnu scenu dodatno je pojačao branič domaćina Simon Deli koji je doslovno na koljenima molio predsjednika svog kluba da ne povlači igrače s terena, ali on ga nije htio slušati te je susret prekinut.

Napete i atraktivne utakmice te još jedan pohod Kauboja na novu medalju gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO.