REMI JUVENTUSA I ATALANTE U DERBIJU 32. KOLA U KOJEM SU PALA 4 GOLA: / Nikola Kalinić zabio za svoju Romu u pobjedi nad Brescijom

Nikola Kalinić iskoristio Perezovo dodavanje i zabio za 2:0

12.7.2020.
0:19

U derbiju 32. kola Serie A u Torinu su Juventus i Atalanta odigrali 2:2, a torinski klub je od poraza spasio Ronaldo golom iz penala u zadnjoj minuti.

LAZIO - SASSUOLO 1: /

2; Biancocelesti sad zaostaju sedam bodova za vodećim Juventusom

Juve napravio veliki korak ka naslovu

Juve je napravio veliki korak ka naslovu jer sada ima osam bodova više od drugoplasiranoga Lazija, koji je kiksao u subotu. Atalanta je dvaput vodila preko Zapate (16) i Malinovskog (80), ali je Ronaldo s dva gola (55, 90) iz penala spriječio poraz.

Mario Pašalić je ušao u igru u 58. minuti za Atalantu, koja je treća s 67 bodova, bodom manje od Lazija i devet od vodećeg Juventusa.

Roma u gostima pobijedila Bresciju

Ranije je Roma u gostima pobijedila Bresciju s 3:0, a u strijelce se upisao i Nikola Kalinić. Federico Fazio u dao prvi gol u 48. minuti, a Nikola Kalinić je u 62. minuti iskoristio Perezovo dodavanje i zabio za 2:0. Konačnih 3:0 postavio je Zaniolo (74).

To je Kaliniću bio treći gol ove sezone i prvi od nastavka prvenstva.