MREŽE MIROVALE / Remi Bišćana protiv bivšeg suigrača u utakmici s tri crvena kartona

Bišćanova momčad tako je i četvrto kolo u nizu bez pobjede, a trenutno su na 11. mjestu sa 17 bodova. Al Ettifaq ima 24 boda.

7.12.2023.
21:25
Marko Lukunic/PIXSELL

Igor Bišćan i njegov Al Shabab su u 16. kolu prvenstva Saudijske Arabije remizirali 0-0 kod kuće protiv Al-Ettifaqa koje vodi njegov bivši suigrač iz Liverpoola Steven Gerrard.

NE IDE MU /

Bilić opet izgubio, peto kolo u nizu je pobjede: Antolić se radovao s Damacom

NE IDE MU /

Iako golova nije bilo, uzbuđenja nije nedostajalo, vidjeli smo čak tri crvena kartona, od čega su dva dobili Biščanovi igrači Banega u 67. i Cuellar u 86. minuti. U toj 86. minuti isključen je i Gray kod gostiju.

Hrvatsku žensku rukometnu reprezentaciju na SP-u gledajte na Voyo i RTL Kockici. Prvenstvo u Švedskoj, Danskoj i Norveškoj počelo je 29. studenog i trajat će do 17. prosinca. Budite uz Kraljice šoka.