bayer - eintracht 6:1 / Rebić i društvo razbijeni u Leverkusenu, Bayer im u prvom poluvremenu zabio nestvarnih šest golova!

Eintracht je doživio najteži poraz sezone, a Bayer je sada bodovno izjednačen s ekipom iz Frankfurta

5.5.2019.
20:02
AP Images

U posljednjoj utakmici 32. kola njemačkog nogometnog prvenstva Bayer iz Leverkusena deklasirao je Eintracht iz Frankfurta sa 6:1 i tom pobjedom se bodovno poravnao s njime na četvrtoj poziciji.

Svih sedam golova postignuto je u prvom poluvremenu, Bayer je već u prvih 13 minuta postigao dva gola preko Havertza (2) i Brandta (13), da bi vrlo brzo potom Kostić (14) smanjio na 1:2. No, u razdoblju od 23. do 36. minute domaći su postigli četiri pogotka i osigurali pobjedu. Strijelci su bili Brandt (23), Aranguiz (28), Alario (34) i Hinteregger (36-ag).

Ante Rebić odigrao je svih 90 minuta za Eintracht, dok je Tin Jedvaj ostao na klupi Bayera.

Oba sastava sada imaju 54 boda, ali Eintracht je u prednosti u borbi za četvrto mjesto koje vodi u Ligu prvaka sljedeće sezone jer i dalje ima pet golova bolju razliku pogodaka. Vrlo blizu su još i Borussia Moenchengladbach i Wolfsburg s po 52 te Hoffenheim s 51 bodom.

Ranije u nedjelju bodove su podijelili Schalke 04 i Augsburg igravši 0:0 te Freiburg i Fortuna koji su igrali 1:1.