POGODAK VRIJEDAN TRI BODA / Real se mučio, a onda je Modrić maestralnom asistencijom uposlio Rüdigera

S nova tri boda, Madriđani su zasjeli na prvo mjesto La Lige, s tri boda, ali i utakmicom više od Girone.

3.1.2024.
21:17

Real Madrid je stigao do nove pobjede nakon što su s 1-0 bili bolji od Mallorce. Gosti su se uspješno branili na Santiago Bernabeuu, ali sve to palo je u vodu kada je stvar u svoje ruke uzeo Luka Modrić.

NOVA PRILIKA /

Dugo se šuškalo, a sada je službeno: Nikola Kalinić vratio se u Hajduk

Kapetan Vatrenih ujedno je bio i kapetan Kraljeva na utakmici protiv Mallorce, a u 78. minuti kirurški precizno izveo je korner i ''u trepavicu'' pogodio Rudigera koji je doveo Madriđane u vodstvo.

''Lukita'' je, kako mu Španjolci tepaju, igru napustio u 85. minuti, a kako to obično biva, bio je ispraćen ovacijama.

U isto vrijeme igran je i dvoboj u Vigu između domaće Celte i gostujućeg Real Betisa. Momčad iz Seville je idući Dinamov protivnik u Konferencijskoj ligi, a svoj negativan niz produžili su kod slabašne Celte gdje su poraženi s 2-1.

Napete i atraktivne utakmice te još jedan pohod Kauboja na novu medalju gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO.