REAL MADRID RUTINSKI PROTIV LAS PALMASA: / Pogledajte kako je Modrić prevario cijelu obranu i idealno poslužio Balea

Rutinski je Kraljevski klub odradio gostovanje kod Las Palmasa

31.3.2018.
20:29
Screenshot Dailymotion

Nogometaši Real Madrida svladali su Las Palmas u 30. kolu španjolskog prvenstva 3:0. Dva gola za Madriđane, koji su igrali bez Cristiana Ronalda, zabio je Velšanin Gareth Bale.

Prvi gol postigao je u 26. minuti na sjajnu asistenciju hrvatskog veznjaka Luke Modrića. Do kraja susreta Kraljevski klub imao je dva kaznena udarca, prvog je u 39. minuti iskoristio Karim Benzema, a drugog ponovno Bale u 51. minuti.

Modrić je igrao do 61. minute kada ga je zamijenio Mateo Kovačić, a za domaćine Alen Halilović je odigrao svih 80 minuta.

Real je ostao treći na tablici La lige s 63 boda. Ima bod manje i utakmicu više od drugog Atletico Madrida.