RASTANAK JE SVE BLIŽE: / Trener se opet narugao hrvatskom veteranu

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa 12. kola Bundeslige nogometaši Darmstadta su kod kuće protiv HSV-a odigrali 1:1.

7.11.2015.
21:41

Hamburger je poveo golom Lasogge u 29. minuti iz jedanaesterca, a izjednačenje Darmstadtu donio je Marcel Heller u 47. minuti. Hrvatski reprezentativac Ivica Olić ponovno je ostao na klupi za pričuve HSV-a. Ove sezone skupio je tek 90 minuta igre. Ivo Iličević je igrao od 65. minute, ali bez značajnijeg učinka.

Olić je očito pao u posve drugi plan kod trenera Brune Labbadije. Ove je sezone skupio samo pet nastupa u Bundesligi, a pritom je svih pet puta ulazio s klupe za pričuve. Jasno je da ga takva situacije ne zadovoljava jer se boji da bi mogao izgubiti mjesto u reprezentaciji za Europsko prvenstvo iduće godine. Sve se izglednijim stoga čini odlazak iz HSV-a u zimskom prijelaznom roku.