RANGERSI PROKOCKALI VELIKO VODSTVO PROTIV BENFICE: / Tinu Jedvaju sat vremena igre u golijadi Bayera

5.11.2020.
21:40

U jedom od najzanimljivijih susreta večeri Benfica i Rangers su u susretu 3. kola D skupine Europske lige odigrali 3:3, Roma je u susretu iz A skupine porazila Cluj sa 5:0, dok je Bayer Leverkusen u skupini C u Izraelu porazio Hapoel sa 4:2.

U derbiju skupina D Benfica i Rangers su odigrali 3:3, nakon što je Rangers vodio 3:1 i imao igrača više.

Portugalski velikan je poveo već u drugoj minuti golom Goldsona, no sve se okrenulo kada je Otamendi u 19. minuti "pocrvenio". Rangers je s igračem više vrlo brzo okrenuo rezultat golovima Goncalvesa (24'-ag) i Kamare (25'). Korak bliže pobjedi Škoti su stigli u 51. minuti kada je Morelos zabio za 3:1. Međutim, Benfica se nije predavala. Rafa Silva je u 77. minuti smanjio na 3:2, da bi Nunez u sudačkoj nadoknadi donio bod domaćinu.

Borna Barišić je odigrao cijeli susret za Rangers, dok je Nikola Katić i dalje izvan stroja zbog ozljede.

U drugom susretu Lech je sa 3:1 pobijedio Standard nanijevši Belgijancima i treći poraz u skupini. Golove za poljski sastav zabili su Skoraš (14') i Ishak (22', 48'), a za goste Lestienne (29').

Karlo Muhar je za Lech odigrao posljednjih 10 minuta, dok Marko Malenica nije ulazio u igru, baš kao niti Duje Čop za goste.

Benfica i Rangers imaju po sedam bodova, Lech ima tri boda, Standard je na začelju bez bodova.

Roma je u susretu A skupine deklasirala Cluj sa 5:0, Golove za rimski sastav zabili su Mihtarijan (2'), Ibanez (24'), Mayoral (34', 84') i Rodriguez (89').

Damjan Đoković je igrao cijeli susret za goste, dok je Gabriel Debeljuh igrao do 67. minute.

U drugom susretu večeras se sastaju Young Boysi i sofijski CSKA

Na ljestvici vodi Roma sa sedam bodova, Cluj ima četiri, a Young Boysi i CSKA po jedan.

U skupina B Rapid i Dundalk su odigrali sjajnu utakmicu, koja je na koncu završila sa 4:3.

Za Rapid su zabili Ljubičić (22'), Arase (79'), Hofmann (87') i Demir (90'), a za goste Hoban (7'), McMillan (81'-11m) i D. McMillan (90+6'-11m).

Mateo Barać je igrao za Rapid do 54. minute. Večeras se sastaju Arsenal i Molde

Arsenal i Molde vode na ljestvici sa po šest bodova, Rapid ima tri boda, a Dundalk je na "nuli".

[VIDEO] RIJEKA JE NA FANTASTIČAN NAČIN MATIRALA NAPOLI: /

O ovoj će se akciji i 'bombi' još dugo pričati; Bilo je to u tri poteza

Jedvaj nastupio za Bayer u pobjedi

Golijadu smo vidjeli i u skupini C. Bayer Leverkusen je na gostovanju u Petah Tikvi porazio Hapoel Be'er Sheva sa 4:2.

Bailey (5', 75'), Dadya (38'-ag) i Wirtz (88') zabili su za "aportekare", a oba gola za Hapoel postigao je Acolatse (11', 25').

Tin Jedvaj je za Bayer igrao do 62. minute.

U drugom susretu Slavija je u Pragu pobijedila Nicu sa 3:2. Kuchta (16', 71') i Sima (43') su zabili za češki sastav, a Gouiri (33') i Ndoye (90+2') za goste.

Petar Musa nije igrao za Slaviju.

Na ljestvici vode Bayer i Slavija sa po šest bodova, dok Nica i Hapoel imaju po tri boda.

U skupini E PAOK je uvjerljivo sa 4:1 pobijedio PSV Eindhoven.

Nizozemci su poveli u 21. minuti golom Zahavija, no Grci su u nastavku okrenuli rezultat golovima Schwaba (47'), Živkovića (55', 66') i Tzolisa (58').

Antonio Čolak je za PAOK igrao prvo poluvrijeme.

U drugom susretu Granada je na gostovanju pobijediloa Omoniju sa 2:0.

Granada ima sedam, PAOK pet, PSV 3, a Omonia bod.