ŠMEKERSKI POTEZ / Pogledajte kakvom je volejčinom Rakitić donio bod Sevilli

Neobranjivo je pogodio

28.10.2023.
23:17

Po bod su osvojili nogometaši Cadiza i Seville u 11. kolu španjolske La Lige, međusobna utakmica ove subote završila je 2-2.

Nakon nešto manje od pola sata igre Cadiz je imao dva gola prednosti, u osmoj minuti Chris Ramos je bio strijelac za 1-0, dok je dvadeset minuta kasnije Machis dao gol za 2-0.

Sevilla nije klonula duhom već je do odmora smanjila golom Argentinca Ocamposa u 37. minuti, a stvari je potpuno na početak vratio hrvatski nogometaš Ivan Rakitić. U 60. minuti Rakitić je desnom nogom, s ruba šesnaesterca, sjajno naciljao volej udarcem suprotne rašlje.

Raketinu golčinu pogledajte OVDJE.

Na kraju se ispostavilo da je to bio pogodak za konačnih 2-2, a Rakitić je odigrao cijelu utakmicu te dao premijerni ovosezonski ligaški pogodak.

BAŠ NEMA SREĆE /

Omiljeni Dani Olmo tek se vratio na nogometne travnjake, a sada ga opet neće biti: 'Nešto je slomljeno, jako sam tužan...'

Sevilla je ostala na 13. mjestu ljestvice, dok je Cadiz odmah iza Andalužana.

Ranije tijekom subote odigran je najveći španjolski derbi, popularni El Clasico. Iako su nogometaši Barcelone bili bolji većim dijelom susreta te vodili 1-0 do 68. minute, najveći derbi odigran na Camp Nou, dobio je madridski Real s 2-1.

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo