SJAJNA UTAKMICA / Raketa i Sevilla jedva izvukli bod protiv Valencije: Zabili na samom kraju pa ih spasio vratar u 11. minuti nadoknade

Sevilla i Valencia odigrail su prvi susret desetog kola La Lige

18.10.2022.
21:46

U prvoj utakmici 10. kola španjolskog nogometnog prvenstva Sevilla i Valencia su podijelile bodove igrajući 1-1 (0-1).

UH, GRDO IZGLEDA /

Ako vam nije jasno zašto Benzema nosi zavoj oko ruke, nakon ove fotografije bit će vam jasno: Dao je sve za Real

Goste je u prednost na otvaranju utakmice doveo Cavani (6), a poravnao je pred kraj dvoboja Lamela (86).

Valencia je u samoj završnici imala veliku priliku ipak osvojiti tri boda, ali je u 11. minuti nadoknade marokanski reprezentativni vratar Bono obranio kazneni udarac Gayi.